Pályázat a VBK hallgatói számára

2015. május 5. kedd

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki karának Tudományos Diákköri Bizottsága (TDB) pályázatot ír ki hallgatók számára, akik TDK-munkájukat BME-VBK kutatócsoportjaiban vagy külsős témavezető irányításával végzik, és az elmúlt két évben I. II. III. helyezést értek el a házi konferenciákon.

A pályázat célja, hogy támogassa a hallgatók szakmai konferencián való részvételét, valamint, hogy hozzájáruljon a kutató-fejlesztő munka költségeihez. Ehhez a következő címen nyújt hozzájárulást:

• utazási és szállásköltség,
  • regisztrációs díj,
  • vegyszerköltség, laboreszközök

A hallgatónként megpályázható összeg max. 40 eFt.

Támogatásban részesülő hallgatók száma: max 15 fő

A pályázat futamideje: 2015. január 1. - 2015. június 30.

1. A pályázat beadásához szükséges dokumentumok:

• témavezetői javaslat,
  • kutatási téma leírása (max. egy oldal) vagy a konferencián tartandó előadás kivonata („abstract”)
  • kitöltött pályázati adatlap,
  • szakmai önéletrajz
  • igazolás a konferenciára beküldött előadás elfogadásáról.

2. A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatot személyesen a Szerves Kémia és Technológia Tanszék Ch. épület 1. emelet 127. számú, ún. Déli laborjában kell leadni dr. Tőrincsi Mercédesz TDB titkárnál, és elektronikusan. pdf formátumban a torincsi@mail.bme.hu e-mail címre is el kell küldeni. Ugyanitt lehet tájékoztatást kérni a pályázattal kapcsolatos kérdésekről is.

A pályázat beadásának határideje: 2015. 05. 08.

3. A pályázat értékelése

A TDB operatív testülete értékeli a beérkezett pályázati anyagokat, melyről a pályázók írásban értesítést kapnak. A döntéssel szemben fellebbezésnek nincs helye.

Letölthető dokumentumok: