McDonnell International Scholars Academy ösztöndíjról szóló tájékoztató előadás

2015. június 5. péntek

McDonnell International Scholars Academy ösztöndíjról szóló tájékoztató előadás

Szeretném figyelmükbe ajánlani a McDonnell International Scholars Academy ösztöndíjról szóló tájékoztató előadást!

Időpont: 2015.06.09 (kedd) 16:00
Helyszín: BME F/1 épület 1. emelet Schay terem

Egyetemünk és a Washington University in St.Louis (St.Louis, Missouri, USA) közti együttműködésben a McDonnell Scholars Academy pályázat alapján ösztöndíjat biztosít, mely egy PhD vagy MSc fokozat megszerzésének összes költségeit fedezi, és számos más előnnyel is jár. Bővebb információ a mcdonnell.wustl.edu webhelyen található.

A tájékoztatón az általános tudnivalók ismertetése mellett, egy volt vegyészhallgató - aki jelenleg McDonell ösztöndíjasként a Saint Louis-i Washington University-n végzi PhD tanulmányait - fogja megosztani tapasztalatait, és válaszolni az érdeklődők kérdéseire.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Letölthető szórólap