Nyári szakmai gyakorlati lehetőség a Herendi Porcelángyárban

2016. február 18. csütörtök

Nyári szakmai gyakorlati lehetőség a Herendi Porcelángyárban

A HERENDI PORCELÁNMANUFAKTÚRA ZRT. (8200 Herend, Kossuth u. 140. www.herend.com) pályázatot hirdet a felsőoktatásban, nappali tagozaton

• anyagmérnöki, vagy
  • gépészmérnöki, vagy
  • környezetmérnöki, vagy
  • mechatronikai, vagy
  • műszaki menedzser, vagy
  • vezetés és szervezés, vagy
  • vegyészmérnöki

szakon tanuló hallgatók számára, hogy a tanulmányi kötelezettségként előírt szakmai gyakorlatukat a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. termelési igazgatóságán töltsék le.

A gyakorlat időtartama: 4-6 hét

Időpontja: 2016. július 4 – július 24. és augusztus 8 – augusztus 28. közötti időszakban

Helye: 8440 Herend, Kossuth. u. 140.

Szakmai területe: termelési igazgatóság

A pályázat tartalmazza a jelentkező szakmai önéletrajzát és motivációs levelét.

Beküldési határidő: 2016. február 19. 14 óra

A pályázatot Tamásné Steinbach Judit HR kontroller részére kell megküldeni, e-mail címe: judit.steinbach@herend.com

A beérkezett pályázatokat a Manufaktúra vezetői értékelik. Ezt követően a kiválasztott pályázókkal személyes elbeszélgetést folytatnak, a végleges kiválasztáshoz. Az értékelésről valamennyi pályázó visszajelzést kap.

Részletes pályázati kiírás itt.