TDK pályázati felhívás - meghosszabbított határidő

2016. április 4. hétfő

TDK pályázati felhívás - meghosszabbított határidő

A 2016. március 25-i beadási határidővel meghirdetett TDK pályázat beadási határidejét 2016. április 11 (hétfő) 12 óráig meghosszabbítottuk, változatlan pályázati feltételek mellett.

Egy hallgató maximum 70 000 Ft-ra pályázhat. Ebből 40 000 Ft konferenciához kapcsolódó utazásra és szállásra, 20 000 Ft vegyszerköltségre és konferencia nevezésre, 10 000 Ft pedig poszter nyomtatásra fordítható.

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki karának Tudományos Diákköri Bizottsága (TDB) pályázatot ír ki hallgatók számára, akik TDK-munkájukat BME-VBK kutatócsoportjaiban vagy külsős témavezető irányításával végzik, és az elmúlt két évben I. II. III. helyezést értek el a házi konferenciákon.

A pályázat célja, hogy támogassa a hallgatók szakmai konferencián való részvételét, valamint, hogy hozzájáruljon a kutató-fejlesztő munka költségeihez. Ehhez a következő címen nyújt hozzájárulást:

• utazási és szállásköltség (150 000 és 170 000 Ft)
  • poszter nyomtatás költsége (120 000 Ft)
  • regisztrációs díj, vegyszerköltség, laboreszközök (100 000 Ft)

A hallgatónként megpályázható összeg:

• utazás és szállás költség: max. 40.000 Ft
  • regisztrációs díj, vegyszerköltség: max. 20.000 Ft,
  • poszter nyomtatás költség: max. 10.000 Ft.

A pályázat futamideje: 2016. január 1. - 2016. június 30.

1. A pályázat beadásához szükséges dokumentumok:

• kitöltött pályázati adatlap (Függelék I),
  • témavezetői nyilatkozat (Függelék II),
  • kutatási téma leírása (max. egy oldal) vagy a konferencián tartandó előadás kivonata („abstract”)
  • szakmai önéletrajz
  • igazolás a konferenciára beküldött előadás elfogadásáról.

2. A pályázat benyújtásának módja:
A pályázatot személyesen a Szerves Kémia és Technológia Tanszék Ch. épület 1. emelet 127. számú, ún. Déli laborjában kell leadni dr. Tőrincsi Mercédesz TDB titkárnál, és elektronikusan. pdf formátumban a torincsi@mail.bme.hu e-mail címre is el kell küldeni.
Ugyanitt lehet tájékoztatást kérni a pályázattal kapcsolatos kérdésekről is.

A pályázat beadásának határideje: 2016. 04.11.

3. A pályázat értékelése:
A TDB operatív testülete értékeli a beérkezett pályázati anyagokat, melyről a pályázók
írásban értesítést kapnak. A döntéssel szemben fellebbezésnek nincs helye.

A pályázati felhívás innen letölthető.

2016. április 4.

Dr. Hórvölgyi Zoltán, egyetemi tanár