Suzuki ösztöndíj program

2016. november 3. csütörtök

Suzuki ösztöndíj program

A japán Shizuoka Egyetem és a BME között 2005-ben létrejött megállapodás szerint, az eddigi évek gyakorlatának megfelelően a Suzuki Alapítvány ösztöndíjával egy kutatót utazhat a BME-ről ismeretei bővítése, és/vagy egy konkrét kutatási téma kidolgozása céljából a Shizouka Egyetemre Japánba.

A 2017 évre szóló felhívás angol nyelven innen letöltető, melynek főbb pontjai:

• Az ösztöndíj időtartama: 12 hónap (előzetesen egyeztetve min. 6 hónap), a kutatási témától függően

• Kezdő időpontja: 2017. április 1.

• Pályázásra jogosultak köre: professzorok, docensek, előadók, tanársegédek és PhD hallgatók (elektronikai, villamossági, mechanikai és informatikai területről-preferált ágazat a járműgyártás).

• Jelentkezési határidő: 2017. március 10.

Jelentkezni a kitöltött jelentkezési lap megküldésével és egyetemi (angol nyelvű) ajánlással lehet. A jelentkezéseket a Magyar Suzuki Zrt. postacímére kell küldeni (2500 Esztergom, Schweidel József u. 52). A feldással egyidőben, a jelentkezéseket e-mail-en is el kell küldeni az alábbi címre: vtoth@suzuki.hu.