MOL - Úton a holnapba

2016. november 23. szerda

MOL - Úton a holnapba

A MOL és a Budapesti Corvinus Egyetem bemutatja:

Úton a holnap felé – Hernádi Zsolt, MOL-csoport elnök-vezérigazgató előadása a MOL 2030-as stratégiájáról a Corvinuson

• Miért hirdetett új stratégiát a MOL?
  • Milyen iparági, gazdasági, társadalmi folyamatok állnak háttérben?
  • Mennyire és meddig lesz még meghatározó a kőolaj- és földgázbányászat szerepe?
  • 15 év múlva is szükségünk lesz kőolajra?
  • Milyen új területeken van a MOL-nak növekedési lehetősége?
  • Mennyire változtak a közlekedők, úton lévők igényei az elmúlt időszakban?
  • Milyen autókat használunk majd?
  • Hogyan közlekedünk a jövőben?
  • Mit jelent az, hogy a MOL nyitott az új üzleti megoldásokra?

Ezeket és számos más kérdést érint majd a MOL-csoport elnök-vezérigazgatójának előadása, aki alma materébe visszatérve bemutatja, hogy látják a jövőt Közép-Európa meghatározó vállalatának legkiválóbb szakemberei, stratégiai gondolkodói, és milyen válaszlépéseik vannak minderre.

Szeretettel várunk minden kedves hallgatót Dobák Miklós professzor Változásvezetés órájára.

Helyszín: Budapesti Corvinus Egyetem (1093, Fővám tér 8.) Főépület, I-es előadó Időpont: 2016. november 29., 17.20

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Jelentkezni lehet: http://tinyurl.com/mol-strategia-2016