Felsőoktatás Nemzetközi Fejlesztéséért Díj

2017. június 6. kedd

Felsőoktatás Nemzetközi Fejlesztéséért Díj

Kedves Oktató!

Ezúton szeretnénk szíves figyelmébe ajánlani innovatív oktatás témában a felsőoktatásban oktatók számára a közelmúltban meghirdetett alábbi pályázati lehetőséget.

Egyéni pályázati felhívás – Felsőoktatás Nemzetközi Fejlesztéséért Díj – Innovatív oktatás

A Tempus Közalapítvány pályázati felhívást jelentet meg a Felsőoktatás Nemzetközi Fejlesztéséért Díj elnyerésére.

A felhívás célja a hazai felsőoktatási intézményekben zajló nemzetköziesítési folyamat elősegítése, az egyéni kezdeményezések ösztönzése és támogatása, ezzel hozzájárulva a magyar felsőoktatás nemzetközi versenyképességének javításához és szolgáltatásfejlesztéséhez.

A felhívás témakörei:

A hallgatóközpontú, innovatív oktatási és értékelési módszerek keretén belül:

1. Újszerű kurzusszervezési, tanulásszervezési megoldások
  2. Újszerű, nemzetközileg versenyképes, tanulóközpontú oktatási módszerek.
  3. IKT eszközök, programok innovatív alkalmazása a felsőoktatásban.
  4. Újszerű, rugalmas, interaktív oktatási és értékelési módszerek,
  5. Különleges igényű, hátrányos helyzetű, alulreprezentált hallgatók, oktatók számára kínált oktatási programok, módszerek, e csoportok felsőoktatásban való részvételének, mobilitásának elősegítése online-offline oktatási eszközök akadálymentesítése révén.
  6. Az oktatók, PhD-hallgatók számára kínált, az intézményen belül kifejlesztett, szervezett pedagógiai módszertani (tovább)képzési programok.
  7. A hallgatók képzésfejlesztésbe, tanulásszervezésbe való bevonásának innovatív módszerei.

Nevezési feltételek:

A felhívásra magyarországi felsőoktatási intézményben hivatalosan oktató munkatárs(ak) nevezését várjuk.

A nevezés módja:

Nevezni 2017. április 25. és június 25. között a Tempus Közalapítvány honlapján elérhető on-line jelentkezési lap kitöltésével, valamint az ehhez kapcsolódó, pályázó által benyújtott, csatolt dokumentumokkal lehet.

Bővebb információ a felhívás tartalmáról és a jelentkezési feltételekről, illetve a pályázat benyújtásának módjáról a felhívásban található.

Jelentkezési lap - Felsőoktatás Nemzetközi Fejlesztéséért Díj 2017
Technikai segítségnyújtás
Jelentkezési lap MINTA előnézet

Várjuk szíves jelentkezésüket, illetve pályázataikat.

Üdvözlettel:

Borsosné Polónyi Orsolya / Ms. Orsolya BORSOS-POLÓNYI
projekt koordinátor, Felsőoktatási egység / project co-ordinator, Higher Education Department
Tempus Közalapítvány / Tempus Public Foundation

1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1., 1438 Budapest 70, Pf. 508.
T: (+36 1) 237 1300 / 303 | F: (+36 1) 239 1329
www.tka.hu