Már lehet jelentkezni az idei Kém-szám táborra a frissen felvett gólyáknak!

2017. július 27. csütörtök

Kedves VBK-s Elsőéves!

Nem érettségiztél emelt szinten kémiából?

Hiányosnak érzed a tudásod?

Szeretnéd megismerni leendő évfolyamtársaidat?

Kíváncsi vagy az egyetemre?

Lenne kedved egy jó társasággal
megismerni az egyetem környékét?

Sokaknak gondot okoz az első félév legfontosabb tantárgya,

a kémiai számítások (kémszám)

a hiányzó alapok miatt. Ez nagy problémát jelenthet számukra a későbbiekben is, hiszen több tárgy is erre épül.  A fenti tárgy sikertelen teljesítése nagy valószínűséggel azt eredményezi, hogy egy-két félévvel meghosszabbodik a tanulmányi idő.

A Kémszámtáborban a kémszám órák keretében átismételheted azokat az ismereteket, amelyekre az egyetemi tanulmányaidat alapozhatod. A közös programokon megismerheted azokat az embereket, leendő évfolyamtársaidat, barátaidat, akikkel a következő pár évet el fogod tölteni. Velük együtt felfedezheted Budapestet és az egyetem környékét, hogy szeptemberben könnyebben vágj neki a – már annyira nem is ismeretlen – világnak.

A táborban a kémszám mellett lehetőséget biztosítunk egy másik, szintén nagyon fontos tárgy, a matematika átismétlésére is azoknak a hallgatóknak, akik megfelelő kémszám alapokkal rendelkeznek ahhoz, hogy a kevesebb óraszám is elegendő legyen.

Ha emelt szinten érettségiztél kémiából és matekból, akkor is szeretettel várunk.
Számodra a középiskolán túlmutató ismeretanyagot kínálunk.

Költségek

A tábor költsége 20 000 Ft!
Az utalást augusztus 8-ig kell megkezdened!

Számlaszám: 11705008-20477471-00000000

Számlatulajdonos neve:
BME Szent-Györgyi Albert Szakkollégium

Közlemény:
Neved, Személyazonosító igazolványod száma

A tábor költsége tartalmazza a szállást, napi négyszeri étkezést, az oktatás és a programok költségeit.

Ha ezek után úgy érzed, szívesen táboroznál velünk, nem kell mást tenned, csak jelentkezz augusztus 8-ig! Kerülj egy lépéssel közelebb a sikeres kezdéshez! Jelentkezni interneten, a tábor honlapján lehet:

A tanítás az Egyetem termeiben, a szállás a Vásárhelyi Pál Kollégiumban
(1111 Budapest, Kruspér utca 2.) lesz.

A tábor időpontja:
2017. augusztus 13-20.

A tábor kezdőnapján (vasárnap) 10:00 és 12:30 között várunk benneteket a

Vásárhelyi Pál Kollégiumban.

Ha nehéz körülmények között élsz, és anyagi okokból nem tudnál eljönni, de szeretnél, feltétlenül jelezd felénk, megpróbálunk segíteni a részvételi költség mérséklésével.

Szívesen válaszolunk kérdéseitekre:
kemszamtabor@gmail.com