"Akikre büszkék vagyunk - Tudományos kiválóságaink 2018"

2018. november 6. kedd

"Akikre büszkék vagyunk - Tudományos kiválóságaink 2018"

Az Egyetem a rangos hazai pályázatok - mint Marie Curie Ösztöndíj, az MTA Lendület Program, az MTA Prémium Posztdoktori Kutatói Program, valamint a Bolyai János Kutatási Ösztöndíj - nyerteseit, kiválóságainkat az "Akikre büszkék vagyunk  - Tudományos kiválóságaink 2018" rendezvény keretében köszönti, ahol a BMe Kutatói Pályázat díjainak átadására is sor kerül. A tudományos rendezvény keretében egy-egy doktorjelölt, fiatalkutató és szenior kutató rövid előadás keretében mutatja be munkáját.

Az esemény 2018. november 21-én szerdán 15:00 órai kezdettel kerül megrendezésre az Egyetem Dísztermében, amelyre tisztelettel meghívjuk.

A Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karról többen is bekerültek "büszkeségeink" közé, akik rektori elismerést fognak kapni:

• Dr. Pataki Hajnalka  Szerves Kémia és Technológia Tanszék tudományos munkatárs Bolyai János Kutatási Ösztöndíj 2018 évi nyertes

• Dr. Kállay-Menyhárd Alfréd Fizikai Kémia és Anyagtudományi Tanszék egyetemi docens  Bolyai János Kutatási Ösztöndíj 2018 évi nyertes

• Dr. Kupai József Attila Szerves Kémia és Technológia Tanszék adjunktus Bolyai János Kutatási Ösztöndíj 2018 évi nyertes

• Rádai Zita Szerves Kémia és Technológia Tanszék  doktorandusz BMe Kutatói Pályázat 2018 évi díjazott

• Fábián Balázs doktorjelölt BMe Kutatói Pályázat 2018 évi díjazott

• Mester Dávid doktorjelölt BMe Kutatói Pályázat 2018 évi díjazott

Kérjük, hogy részvételi szándékát 2018. november 18-ig jelezze a https://regisztracio.bme.hu/akikre-buszkek-vagyunk-20181121 címen.