BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

Munkatársak

Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék

Dr. Vértessy G. Beáta

tanszékvezető egyetemi tanár

E-mail cím: vertessy@enzim.hu, vertessy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3854

Telefonszám: 463-3862

Németh Hajnalka

tanulmányi ügyintéző

E-mail cím: nemeth.hajnalka@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1255

Bakos Vince

tanársegéd

E-mail cím: vbakos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1243

Dr. Ballagi András

címzetes, egyetemi tanár, ipari professzor

E-mail cím: ballagi@richter.hu

Telefonszám: 463-2254

Bartalné Berceli Mónika

tanszéki mérnök

Telefonszám: 463-1422

Besenyő Gabriella

tanszéki mérnök

E-mail cím: besenyo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1422

Czobor Ádám

doktorandusz

Telefonszám: 463-1402

Deák Veronika

adjunktus

E-mail cím: deak@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3857

Fábry Benjamin

technikus

Telefonszám: 463-2254

Farkas Ferenc

technikus

E-mail cím: ffarkas@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2693

Fehér Anikó

PhD hallgató

E-mail cím: fehaniko@gmail.com

Telefonszám: 463-2843

Dr. Fehér Csaba

tanársegéd

E-mail cím: csaba_feher@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2843

Feigl Viktória

adjunktus

E-mail cím: vfeigl@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2164

Dr. Fekete-Kertész Ildikó

tanársegéd

E-mail cím: fekete.kertesz.ildiko@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2164

Telefonszám: 463-2347

Dr. Gergely Szilveszter

egyetemi docens

E-mail cím: gergely@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1422

Gurzó Krisztina

laboráns

E-mail cím: gurzo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2283

Hajas Lívia

tanszéki mérnök

E-mail cím: hajas.livia@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3865

Hajdivák Péter

doktorandusz

Telefonszám: 463-1402

Hajdú Csilla

tanszéki mérnök

Telefonszám: 463-2347

Hetesné Lőrincz Katalin

technikus

E-mail cím: lorincz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3862

Telefonszám: 463-1401

Telefonszám: 463-2269

Horváth Anna

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: horvath.anna11@gmail.com

Telefonszám: 463-2349

Janek Zsuzsanna

laboráns

Telefonszám: 463-1276

Dr. Janzsó Béla

nyugdíjas docens

E-mail cím: janzso@chem.bme.hu, bjanzso@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2348

Dr. Jobbágy Andrea

egyetemi docens

E-mail cím: ajobbagy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2794

Kiss Bernadett

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: kiss.bernadett@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1220

Telefonszám: 463-2693

Kormosné Bugyi Zsuzsanna

tanársegéd

E-mail cím: bugyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3865

Kozma Bence

doktorandusz

E-mail cím: bkozma@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1422

Dr. László Elemér

Professor Emeritus

E-mail cím: laszlo@chem.bme.hu, elaszlo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2843

Dr. Lásztity Radomir

Professor Emeritus

E-mail cím: lasztity@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1627

Laukó Jánosné

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: lauko.eva@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3859

Leveles Ibolya

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: i.leveles@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2269

Lőricz Tamás

doktorandusz

Telefonszám: 463-1402

Dr. Merész Péter

adjunktus

E-mail cím: meresz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1413

Dr. Molnár Mónika

adjunktus

E-mail cím: mmolnar@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2347

Telefonszám: 463-2164

Nagy Gergely

tanársegéd

E-mail cím: nagy.gergely@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3862

Dr. Németh Áron

adjunktus

E-mail cím: naron@f-labor.mkt.bme.hu

Telefonszám: 463-2595

Németh Renáta

doktorandusz

E-mail cím: nemeth.renata@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5871

Dr. Örsi Ferenc

Professor Emeritus

E-mail cím: orsi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2283

Dr. Pécs Miklós

egyetemi docens

E-mail cím: pecs@eik.bme.hu, mpecs@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4031

Dr. Réczey Istvánné

egyetemi docens

E-mail cím: kati_reczey@mkt.bme.hu, ireczey@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2843

Dr. Salgó András

egyetemi tanár

E-mail cím: salgo@chem.bme.hu, salgo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1477

Schall Eszter

doktorandusz

E-mail cím: s.eszter@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3865

Simon József

technikus

E-mail cím: jsimon@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1243

Slezsák János

doktorandusz

E-mail cím: slezsak@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1422

Dr. Suhajda Ágnes

tudományos munkatárs

E-mail cím: asuhajda@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1481

Dr. Sveiczer Ákos

egyetemi docens

E-mail cím: asveiczer@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2349

Szabó Éva

doktorandusz

E-mail cím: szabo.eva@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1422

Dr. Szarka András

egyetemi tanár

E-mail cím: szarka@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3858

Szűcsné Makay Erika

technikus

E-mail cím: emakay@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3865

Dr. Tardy Gábor

adjunktus

E-mail cím: gtardy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1243

Tolner Mária

műszaki oktató

E-mail cím: mtolner@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2347

Dr. Tömösközi Sándor

egyetemi docens

E-mail cím: tomoskozi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1419

Török Kitti

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: ktorok@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1153

Vaszita Emese Júlia

tanszéki mérnök

E-mail cím: emvaszita@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2164

Viszkok Ferenc

technikus

E-mail cím: viszkok@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2283

Weinpel Tamás

doktorandusz

E-mail cím: tweinpel@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1243

Dr. Wunderlich Lívius

adjunktus

E-mail cím: wunderlich@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1407