BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

Munkatársak

Fizikai Kémia és Anyagtudományi Tanszék

Dr. Kállay Mihály

tanszékvezető, egyetemi tanár

E-mail cím: kallay@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1623

Dr. Hórvölgyi Zoltán

tanszékvezető helyettes, egyetemi tanár

E-mail cím: zhorvolgyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2911

Horváth Gáborné

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: ghorvath@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2340

Kaszáné Hutóczki Erika

ügyvivő szakértő

E-mail cím: hutoczki@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4076

Bartos András

doktorandusz

E-mail cím: bartos.andras@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2967

Bende Ramona Carmen

technikus

E-mail cím: rbende@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2508

Berke Barbara

doktorandusz

E-mail cím: bberke@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2964

Bódiné dr. Fekete Erika

tudományos főmunkatárs

E-mail cím: ebodine@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4335

Dr. Bódiss János

tudományos munkatárs

E-mail cím: jbodiss@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1626

Bosznai György

technikus

E-mail cím: gbosznai@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2964

Brátán János

műszaki ügyintéző

E-mail cím: bratan@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3064

Cseke László

technikus

Telefonszám: 463-2505

Dr. Csontos József

tudományos munkatárs

E-mail cím: jcsontos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1632

Dobrovszky Károly

tanársegéd

E-mail cím: dobrovszky@pt.bme.hu

Telefonszám: 463-4337

Faludi Gábor

tanársegéd

E-mail cím: gfaludi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4078

Hári József

tanszéki mérnök

E-mail cím: jhari@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4078

Hégely Bence

doktorandusz

E-mail cím: hegelyb@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2138

Hegyesi Nóra

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: hegyesi.nora@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2967

Horváth Flóra Diána

doktorandusz

E-mail cím: horvath.flora@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4337

Horváth Tünde

ügyviteli szakértő

E-mail cím: horvath.tunde@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4076

Telefonszám: 463-3475

Dr. Kállay- Menyhárd Alfréd

egyetemi docens

E-mail cím: amenyhard@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3477

Kárpáti Levente

doktorandusz

E-mail cím: karpati.levente@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2967

Kirschweng Balázs

doktorandusz

E-mail cím: kirschweng.balazs@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2967

Dr. Koczkáné Dr. Csiszár Emília

egyetemi docens

E-mail cím: ecsiszar@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1423

Dr. Koltai László

nyugdíjas, adjunktus

Telefonszám: 463-2964

Kövi Miklós

technikus

E-mail cím: kovi.miklos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2508

Dr. Kubinyi Miklós

egyetemi tanár

E-mail cím: kubinyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1484

Kun Dávid

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: kun.david@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4337

Dr. László Krisztina

egyetemi tanár

E-mail cím: klaszlo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1893

László Szabolcs

technikus

Telefonszám: 463-3106

Mártonné Pakai Márta

technikus

E-mail cím: mpakai@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5772

Máté Szilvia

technikus

E-mail cím: szmate@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4334

Dr. Mezei Pál Dániel

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: mezei.pal@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1485

Dr. Móczó János

tudományos főmunkatárs

E-mail cím: jmoczo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2340

Nagy Balázs

doktorandusz

E-mail cím: balazs.nagy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2964

Nagy Péter

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: nagyrpeter@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1632

Nagy Sebestyén

doktorandusz

E-mail cím: nagy.sebestyen@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4337

Dr. Parlagh Gyula

egyetemi docens

E-mail cím: gparlagh@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2138

Polyák Péter

doktorandusz

E-mail cím: polyak.peter@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2479

Dr. Pukánszky Béla

egyetemi tanár

E-mail cím: bpukanszky@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2015

Renner Károly

tudományos munkatárs

E-mail cím: krenner@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2479

Dr. Rolik Zoltán

tudományos munkatárs

Telefonszám: 463-1632

Samu Gyula

doktorandusz

E-mail cím: gysamu@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2138

Dr. Szilágyi András

egyetemi docens

E-mail cím: aszilagyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3518

Dr. Sztraka Lajos

tudományos főmunkatárs

E-mail cím: lsztraka@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1267

Tóbiás Eszter

doktoráns

E-mail cím: esztertobias@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5772

Vámos Csenge

tanszéki mérnök

E-mail cím: vamos.csenge@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3477

Várdai Róbert

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: vardai.robert@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2479

Vargha Viktória

főmunkatárs

E-mail cím: vvargha@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3476

Dr. Vidóczy Tamás

tudományos főmunkatárs

E-mail cím: tvid@chemres.hu

Telefonszám: 463-1485