BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

Munkatársak

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Dr. Keglevich György

tanszékvezető, egyetemi tanár

E-mail cím: keglevich@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5883

Dr. Huszthy Péter

tanszékvezető-helyettes, egyetemi tanár

E-mail cím: huszthy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2111

Telefonszám: 463-1071

Dr. Pálovics Emese

adjunktus

E-mail cím: epalo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2101

Jánosy Beatrix

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: bjanosy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1275

Abaházi Emese

PhD hallgató

E-mail cím: abahazi.emese@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1129

Dr. Anna Péter

tudományos munkatárs

E-mail cím: annapeter45@hotmail.com, panna@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3654

Dr. Bagi Péter

adjunktus

E-mail cím: pbagi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5886

Dr. Bakó Péter

egyetemi docens

E-mail cím: pbako@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2194

Bálint Erika

adjunktus

E-mail cím: ebalint@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5897

Telefonszám: 463-3653

Balogh Attila

tudományos segédmunkatárs

Telefonszám: 463-1497

Bánóczi Gergely

PhD hallgató

E-mail cím: gbanoczi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2356

Bárány Józsefné

ügyvivő szakértő

E-mail cím: mbarany@oct.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5769

Bell Evelin

doktorandusz

E-mail cím: bell.evelin@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2230

Dr. Bitter István

egyetemi tanár

E-mail cím: ibitter@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1379

Dr. Bodzay Brigitta

tudományos munkatárs

E-mail cím: bbodzay@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1348

Bojtár Márton

doktoráns

E-mail cím: bojtarmarci@gmail.com

Telefonszám: 463-1111/5894

Dr. Bölcskei Hedvig

címzetes egyetemi docens

E-mail cím: hbolcskei@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2208

Borbás Enikő

doktorandusz

E-mail cím: borbas.eniko@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2253

Bordácsné Bocz Katalin

tudományos munkatárs

E-mail cím: kbocz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1348

Dr. Csontos István

adjunktus

E-mail cím: icsontos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1055

Czerman Ádám

technikus

E-mail cím: czerman.adam@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2356

Démuth Balázs

doktorandusz

E-mail cím: demuthb89@gmail.com

Telefonszám: 463-1055

Dr. Faigl Ferenc

egyetemi tanár

E-mail cím: ffaigl@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3652

Farkas Attila

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: farkas.attila@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5918

Dr. Farkas László

címzetes docens

E-mail cím: lfarkas@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1240

Telefonszám: 463-2357

Fekete András

tanszéki mérnök

E-mail cím: fekete.andras@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2111

Dr. Fogassy Elemér

Professor Emeritus

E-mail cím: efogassy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1883

Frank Zsuzsanna

technikus

E-mail cím: zsfrank@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2102

Telefonszám: 463-1111/5883

Grün Alajos

adjunktus

E-mail cím: agrun@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5897

Gutiné Csuka Anita

technikus

E-mail cím: gutine@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5897

Dr. Hazai László

tudományos tanácsadó

E-mail cím: hazai@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2208

Dr. Hegedűs László

egyetemi docens

E-mail cím: lhegedus@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1261

Dr. Hell Zoltán

egyetemi docens

E-mail cím: zhell@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1414

Henyecz Réka

PhD hallgató

E-mail cím: reka422@gmail.com

Telefonszám: 463-1111/5890

Herbay Réka

doktoráns

E-mail cím: herbayreka@gmail.com

Telefonszám: 463-1111/5886

Dr. Hornyánszky Gábor

egyetemi docens

E-mail cím: hornyanszky@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2230

Igricz Tamás

kutató

E-mail cím: igricz.tamas@oct.bme.hu

Telefonszám: 463-1348

Igriczné Kiserdei Éva

gyógyszeripari szaktechnikus

Telefonszám: 463-1348

Ilkei Viktor

PhD hallgató

E-mail cím: ilkei.viktor@ch.bme.hu

Telefonszám: 463-1277

Juhász Kinga

doktoráns

E-mail cím: juhasz.kinga@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1414

Dr. Kádas István

tudományos főmunkatárs

E-mail cím: ikadas@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3695

Dr. Keglevich Péter

adjunktus

E-mail cím: pkeglevich@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2208

Dr. Kiss Nóra Zsuzsa

adjunktus

E-mail cím: zsnkiss@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3653

Kisszékelyi Péter

doktorandusz

E-mail cím: pkisszekelyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1277

Kókai Eszter

PhD hallgató

E-mail cím: ekokai@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3954

Dr. Kolonits Pál

adjunktus

E-mail cím: kolonits@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2229

Komjáti Balázs

PhD hallgató

E-mail cím: bkomjati@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3954

Kovács Ervin

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: erkovacs@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5889

Dr. Kupai József

adjunktus

E-mail cím: jkupai@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2229

Láczainé Thurner Angelika

adjunktus

E-mail cím: athurner@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5889

Dr. Lempert Károly

Professor Emeritus

Telefonszám: 463-1071

Dr. Marosi György

egyetemi tanár

E-mail cím: gmarosi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5918

Telefonszám: 463-3654

Mártonffyné dr. Jászay Zsuzsanna

tudományos munkatárs

E-mail cím: zsjaszay@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5886

Mátravölgyi Béla

tudományos munkatárs

E-mail cím: bmatravolgyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5889

Mészárosné Dr.Tőrincsi Mercédesz

adjunktus

E-mail cím: torincsi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2229

Mezősi István

nyugdíjas műhelyvezető

Telefonszám: 463-1111/5887

Mizsák Ágnes

laboráns

Telefonszám: 463-1111/5889

Dr. Móczár Ildikó

adjunktus

E-mail cím: imoczar@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2111

Molnárné Bernáth Rita

technikus

E-mail cím: bernath.rita@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3296

Nagy Brigitta

doktorandusz

E-mail cím: nagy.brigitta@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5918

Dr. Nagy József

egyetemi docens

E-mail cím: jnagy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1285

Dr. Nagy Zsombor Kristóf

adjunktus

E-mail cím: zsknagy@oct.bme.hu

Telefonszám: 463-1424

Nagy-Győr László

PhD hallgató

E-mail cím: nagy-gyor.laszlo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2356

Németh László

technikus

E-mail cím: nemeth.laszlo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2111

Németh Tamás

doktorandusz

Telefonszám: 463-2111

Dr. Nógrádi Mihály

tudományos tanácsadó

E-mail cím: nogradi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2369

Dr. Novák Lajos

Professor Emeritus

E-mail cím: l-novak@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2207

Oláh Márk

PhD hallgató

E-mail cím: olah.mark@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2356

Pálosi Endre

tudományos munkatárs

E-mail cím: palosi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2229

Pataki Hajnalka

MTA posztdoktor

E-mail cím: patakihajni@gmail.com

Telefonszám: 463-2253

Dr. Petneházy Imre

egyetemi docens

E-mail cím: ipetnehazy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5896

Dr. Poppe László

egyetemi tanár

E-mail cím: poppe@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3299

Dr. Rapi Zsolt

tudományos munkatárs

E-mail cím: zsrapi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2194

Dr. Rusznák István

Professor Emeritus

E-mail cím: irusznak@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4129

Sallay Péter

egyetemi magántanár

E-mail cím: psallay@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5585

Ster Dániel

technikus

E-mail cím: sdaniel@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2111

Szabó Bence

tanszéki mérnök

E-mail cím: szabob@oct.bme.hu

Telefonszám: 463-1424

Dr. Szeghy Lajos

nyugdíjas adjunktus

E-mail cím: lszeghy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1883

Szolnoki Beáta

tudományos munkatárs

E-mail cím: bszolnoki@oct.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5899

Tóhelyi Krisztina

technikus

Telefonszám: 463-2208

Dr. Tőke László

Professor Emeritus

E-mail cím: ltoke@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3653

Tóth Németh Edit

technikus

E-mail cím: toth-nemeth.edit@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2356

Dr. Tóth Tünde

egyetemi docens

E-mail cím: ttoth@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2111

Tripolszky Anna

PhD hallgató

E-mail cím: anna.tripolszky@gmail.com

Telefonszám: 463-2253

Varró Gábor

doktorandusz

Telefonszám: 463-3695

Vass Panna

doktorandusz

E-mail cím: panna.vass@oct.bme.hu

Telefonszám: 463-1424

Vertetics Zoltán

technikus

E-mail cím: zvertetics@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1424

Dr. Víg András

egyetemi magántanár

E-mail cím: avig@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2102

Dr. Weiser Diána

tanársegéd

E-mail cím: dweiser@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1285