BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

Munkatársak

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Dr. Nyulászi László

tanszékvezető, egyetemi tanár

E-mail cím: nyulaszi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3281

Szűcs Judit

ügyintéző

E-mail cím: szucs@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4056

Dr. Balla József

nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: balla@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3953 (fax)

Telefonszám: 463-1375

Barabás Júlia

doktoráns

E-mail cím: julia.barabas@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1793

Benedek Zsolt

doktorandusz

E-mail cím: benedek.zsolt@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1793

Dr. Benkő Zoltán

adjunktus

E-mail cím: zbenko@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4051

Dr. Berényi Szilvia

tudományos munkatárs

E-mail cím: berenyi.szilvia@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1598

Bezur Csilla

laboráns

E-mail cím: csbezur@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1178

Dr. Bezur László

nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: bezur@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1178

Dr. Bihátsi László

nyugdíjas, adjunktus

E-mail cím: bihatsi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2295

Bobály Balázs

adjunktus

E-mail cím: bobaly.balazs@gmail.com

Telefonszám: 463-3409

Dr. Boyadjiev Stefan Ivanov

MTA posztdoktor

E-mail cím: boiajiev@gmail.com

Telefonszám: 463-4141

Buzsáki Dániel

doktorandusz

E-mail cím: buzsaki.daniel@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2909

Dr. Csonka Gábor

professzor, egyetemi tanár

E-mail cím: csonkagi@gmail.com

Telefonszám: 463-1111/5692

Dékány András György

laboráns

E-mail cím: dekany.andras@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1474

Dorkó Zsanett

doktorandusz

E-mail cím: zsdorko@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1415

Dr.Szilágyiné Dr.Kertész Júlia

adjunktus

E-mail cím: jkertesz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3174

Erdőssy Júlia

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: julia.erdossy@gmail.com

Telefonszám: 463-1415

Fekete Csaba

doktoráns

E-mail cím: csfekete@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1294

Fenyvesi Márta

ügyvivő szakértő

E-mail cím: fenyvesi.marta@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1271

Dr. Gyurcsányi Ervin Róbert

egyetemi docens

E-mail cím: robertgy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1592

Dr. Hargittai István

Professor Emeritus

E-mail cím: istvan.hargittai@gmail.com

Telefonszám: 463-4051

Dr. Hargittai Magdolna

kutatóprofesszor

E-mail cím: hargittaim@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3407

Dr. Höfler Lajos

adjunktus

E-mail cím: lhofler@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2273

Höltzl Tibor

posztdoktor

E-mail cím: htibor9@gmail.com

Telefonszám: 463-1793

Dr. Horvai György

egyetemi tanár

E-mail cím: george.horvai@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1480

Dr. Horváth Viola

egyetemi docens

E-mail cím: vhorvath@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1415

Hunyadi Dávid

doktorandusz

E-mail cím: david.hunyadi89@gmail.com

Telefonszám: 463-4141

Jágerszki Gyula

tudományos munkatárs

E-mail cím: jagerszki@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5685

Telefonszám: 463-2273

Jedlovszky Pál

tudományos tanácsadó

E-mail cím: pali@chem.elte.hu

Telefonszám: 463-1415

Jenei Péter

kutató mérnök

E-mail cím: pjenei@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Justh Nóra

doktoráns

E-mail cím: justh.nora@gmail.com

Telefonszám: 463-1216

Kardos Zsolt

doktoráns

E-mail cím: zskardos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Kelemen Zsolt

doktorandusz

Telefonszám: 463-2909

Kéri Orsolya

doktoráns

E-mail cím: orsolyakeri@gmail.com

Telefonszám: 463-1216

Dr. Keserű György Miklós

egyetemi tanár

E-mail cím: keseru.gyorgy@ttk.mta.hu

Telefonszám: 463-4056

Kiss Erzsébet

technikus

E-mail cím: erkiss@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2293

Dr. Klebovich Imre

magántanár

Telefonszám: 463-4056

Dr. Koczka Béla

egyetemi docens

E-mail cím: koczka@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1239

Kollárné Dr. Hunek Klára

magántanár, nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: kollarne@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3174

Dr. Kolossváry István

magántanár

Telefonszám: 463-4056

Dr. Kőmíves József

egyetemi docens

E-mail cím: komives@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4049

Kovács Endre

technikus

E-mail cím: bmendrekovacs@gmail.com

Telefonszám: 463-1474

Dr. Kovács Ilona

egyetemi docens

E-mail cím: ikovacs@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1294

Lábas Anikó

doktoráns

E-mail cím: labasaniko@gmail.com

Telefonszám: 463-1286

Lautner Gergely

tanársegéd

E-mail cím: glautner@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1598

Dr. Liptay György

címzetes egyetemi tanár

E-mail cím: liptay.g@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1479

Dr. Madarász János

egyetemi docens

E-mail cím: madarasz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4047

Mátyási Judit

kutató mérnök

E-mail cím: matyasij@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1375

Dr. Mestyanek Ödön

nyugdíjas adjunktus

E-mail cím: omestyanek@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1479

Dr. Mészáros Tamás

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: tamas.meszaros@eok.sote.hu

Telefonszám: 463-1415

Mokrai Réka Eszter

doktoráns

E-mail cím: mokrai.reka@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1294

Dr. Nagy József

Professor Emeritus

E-mail cím: nagy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3643

Nagygyörgy Viola

doktorandusz

E-mail cím: nagygyorgy.viola@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4047

Nagyné Kovács Teodóra

doktoráns

E-mail cím: kovacs.teodora@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1216

Nyerges Gyula

tanársegéd

E-mail cím: nyerges.gyula@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Dr. Oláh Julianna

adjunktus

E-mail cím: julianna.olah@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1286

Papp Soma

doktoráns

E-mail cím: psomapp@gmail.com

Telefonszám: 463-1598

Dr. Pokol György

egyetemi tanár

E-mail cím: pokol@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1593

Rippel Endre

szakértő

E-mail cím: erippel@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1579

Dr. Simon András

adjunktus

E-mail cím: andras.simon@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3411

Simon László Ferenc

doktoráns

E-mail cím: simon.laszlo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1592

Szamek László

raktáros

E-mail cím: szamek@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1087

Szamek Lászlóné Judit

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: j-szamek@tki.aak.bme.hu, j-szamek@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1287

Ifj. Szántai Csaba

magántanár

Telefonszám: 463-4056

Dr. Szieberth Dénes

egyetemi docens

E-mail cím: denes.szieberth@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1961

Dr. Szilágyi Imre Miklós

egyetemi docens

E-mail cím: imre.szilagyi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4212

Szilvási Tibor

tanársegéd

E-mail cím: szilvasitibor@ch.bme.hu

Telefonszám: 463-1793

Dr. Szőllősy Áron

egyetemi docens

E-mail cím: szollosy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2293

Dr. Sztatisz Janisz

egyetemi docens

E-mail cím: sztatisz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4064

Dr. Szűcs Rózsa

tanársegéd

E-mail cím: szucs.rozsa@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2909

Tieger Eszter

doktorandusz

E-mail cím: tiegereszter@gmail.com

Telefonszám: 463-1593

Dr. Tóth Blanka

adjunktus

E-mail cím: tblanka@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1415

Dr. Tóth Gábor

magántanár, ny.tudományos tanácsadó

E-mail cím: gabor.toth@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3411

Vacsora Sándor

szakmunkás

Telefonszám: 463-1111/5684

Varga Bozsana

tanszéki mérnök

E-mail cím: varga.boni@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Dr. Varga Zoltán

tudományos munkatárs

E-mail cím: zvarga@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1286

Véghelyi Sándor Ádám

tanszéki mérnök

E-mail cím: vegadam@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5689

Dr. Veszprémi Tamás

Professor Emeritus

E-mail cím: tveszpremi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1793

Dr. Wagner Ödön

egyetemi docens

E-mail cím: wagner@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3106

Dr. Zsombok György

főmérnök

E-mail cím: zsombok@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2295