ÚNKP-17 - friss hír

2017. május 19. péntek

ÚNKP-17 - friss hír

Frissítés:

Az alábbiakról tájékoztatjuk az érdeklődőket:

1. Megjelent a pályázatok beadását szabályozó rektori-kancellári utasítás, amely tartalmazza az EMMI által meghirdetett ösztöndíjprogram intézményi specialitásait. (A pdf letölthető innen.)
  2. Elindult a BME ÚNKP Pályázati Portál, amellyel az Egyetem támogatni kívánja a pályázatok benyújtását. https://unkp.bme.hu/palyazat
  3. A BME kiegészítő programot hirdet ÚNKP-17-4-II kategóriában pályázók számára BME Kiválósági Kutatócsoport Program címen. A Program leírását várhatóan május 24-én tesszük közzé. Az érdeklődők addig is megkezdhetik pályázatuk összeállítását.
  4. A BME-hez benyújtott ÚNKP-17-1-II pályázaton (leendő elsőévesek) előnyt élveznek azok, akik középiskolai tanulmányaik során kimagasló eredményt értek el tanulmányi versenyeken. A pályázati támogatással a legkiválóbb hallgatók akár teljes alapképzésük során havi 75.000 Ft-os kiválósági ösztöndíjban részesülhetnek.