Köszöntjük a Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar honlapján!

CH épület

Honlapunkat úgy szerkesztjük és működtetjük, hogy az széleskörűen bemutassa Karunkat és tevékenységünket a középiskolások, az egyetemi hallgatók és alkalmazottak, végzett mérnökeink és minden érdeklődő számára. Reméljük, hogy honlapunkon Ön is megtalálja a kívánt információkat. Ha további felvilágosításra van szüksége, vagy a honlappal kapcsolatban észrevételt kíván tenni, kérjük, írjon a megadott címre, vagy hívja a Dékáni Hivatalt a 463 3571 számon.

Kari hírek

Több mint 40 országot maga mögé utasítva a világ legjobbja lett a BME-s hallgatókból álló kispályás futballcsapat a Neymar Junior nevével fémjelzett nemzetközi tornán.
Minden eddiginél előkelőbb helyen végzett a női válogatott a Nápolyban megrendezett 30. Nyári Universiadén. A csapatban Zólyomi Rebeka Virág VBK-s hallgató is játszott.
A 2019. évben megjelent Új Nemzeti Kiválóság Program Bolyai+ Felsőoktatási Fiatal Oktatói, Kutatói Ösztöndíj pályázati kiírás ismételten meghirdetésre került.
Rangos állami kitüntetésben részesült a közelmúltban a VBK professzora.
Gratulálunk mindenkinek, aki az idei, a korábbi évekéhez hasonlóan az adott szakon országosan a legmagasabb felvételi pontszámok mellett sikeresen felvételt nyert a VBK alapszakjaira illetve bekerült a mesterképzési szakjaira.
Karunkon elektronikusan gyűjtjük a hallgatók diplomamunkára, szakdolgozatra, egyéni feladatra történő jelentkezését. A jelentkezés ideje: 2019. július 8. - szeptember 30. 23:59 (oktatói elfogadással)
Az OMAA/AÖU Kuratóriuma pályázatot hirdet ausztriai és magyarországi tudományos kutatási és felsőoktatási területen folytatott együttműködések támogatására és ausztriai ösztöndíjas tartózkodásra.
9 M Ft támogatást nyert a Hiventurestől a PLAntoon elnevezésű környezetbarát, bio-plasztik lebomlást segítő hulladéktároló-rendszer
MSCA Kutatási és Innovációs Kutatócsere Program (RISE) pályázati felhívása 2017. november 22-én jelent meg.

Összes kari hír megtekintése »

BME VBK K+F+InfoPont

A Kar gondozásában: