Aktuális híreink

Publikációs lehetőség a Periodica Polytechnica - Chemical Engineering című folyóiratban
A szimpóziumot 2018. június 1. péntek 9 órától tartjuk. A rendezvényen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Záróvizsga-jelentkezési időszak

2018. május 8. 08:00

A záróvizsga jelentkezési felületet megnyitottuk a Neptun rendszerben.
Nemzetközileg is kiemelkedő szakmai színvonalú közlemények szerzőit ismerte el a BME és a Pro Progressio Alapítvány.
A rendezvény időpontja: 2018. április 17., 09.30-17 óra
Helyszín: Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem 1088 Budapest, Pollack Mihály tér 3.A
2017. április 1. és 2018. március 31. között doktori (Ph.D.) fokozatot szerzett kutatók számára 100 000 Ft-os kutatási támogatás
Hollóczki Oldamur "Arbeitsgemeinschaft Deutscher Universitäts-professoren und -professorinnen für Chemie" díjat nyert Németországban.
A fenntarthatóság és a szénhidrátok kémiájának legfrissebb eredményeit foglalták össze műegyetemi szakemberek az Amerikai Kémiai Társaság havi folyóiratában.
MSCA Kutatási és Innovációs Kutatócsere Program (RISE) pályázati felhívása 2017. november 22-én jelent meg.
Az NKFI Hivatal várja a kutatói-fejlesztői közösség és az érdeklődők véleményét, észrevételeit, javaslatait a közzétett dokumentummal kapcsolatban.
Hazai vállalkozások, kutatóhelyek és felsőoktatási intézmények között hosszú távon fenntartható, stratégiai jelentőségű együttműködések ösztönzése.
Megjelent a pályázati felhívás az „Open access” publikációk financiális támogatására a BME VBK-n

Hírarchívum

BME Vegyészmérnöki és