Tavaszi Szél Konferencia 2015 felhívás

2015. január 26. hétfő

Tavaszi Szél Konferencia 2015 felhívás

A hagyományokhoz híven a Doktoranduszok Országos Szövetsége az idei évben is megrendezi Tavaszi Szél Konferenciáját. A kifejezetten fiatal kutatók, PhD és DLA-hallgatók számára szervezett multidiszciplináris konferenciára 2015. április 10-12 között kerül sor, az egri Eszterházy Károly Főiskolán.

A jelentkezés határideje 2015. február 26.

A konferenciafelhívást >> ide kattintva << letöltheti.

A részvételi szándékot online regisztrációval itt (http://compark.homeftp.net/doszhu/doszhu.cgi) lehet jelezni. A regisztráció során a könnyebb kommunikáció érdekében a jelentkezőknek meg kell adniuk az elérhetőségi adataikat. A regisztráció az absztrakt feltöltésével véglegesíthető. A feltöltött adatok módosíthatóak.

A regisztráció mellett be kell nyújtani egy 2500-4000 karakteres absztraktot – az előadás nyelvétől függően – magyar vagy angol nyelven a regisztrációs felületre feltöltve, ezzel együtt lesz érvényes a jelentkezés.

Fontosabb határidők:

2015. február 26.

A regisztráció és az absztraktok leadásának határideje.

2015. március 10.

A jelentkezők kiértesítése az absztraktok elbírálásáról.

2015. március 10-20.

A részvételi díj befizetésének határideje.

2015. április 10-12.

Konferencia.

2015. május 31.

A tanulmány, a szerzői nyilatkozat és a lektori szakvélemény feltöltésének határideje