BMe Kutatói Pályázat nyertesei

2016. november 11. péntek

BMe Kutatói Pályázat nyertesei

BME e-pályázat kiemelkedő kutatási területek interneten keresztül történő  bemutatására

Az Egyetemi Doktori Tanács és Habilitációs Bizottság pályázatot hirdetett meg a kutatási eredmények szélesebb körben történő megjelenítése, az egyes kutatási területeknek interneten keresztül történő bemutatására (angol és magyar nyelven). A pályázat jutalmazza a sikeres doktori témák művelőit, és a BME portálján közvetlenül láthatóvá teszi az eredményeiket. Egyúttal elősegíti mind a hazai ismeretterjesztést, mind pedig az egyetem kutatási témáinak nemzetközi szinten történő nívós megjelenítését. A pályázat évente egyszer kerül meghirdetésre. Olyan doktori hallgatók és doktorjelöltek adhatják be, akik még nem töltötték be a 35. életévüket és a benyújtás időpontjában még nem rendelkeznek PhD fokozattal.

A névre kattintva a teljes pályázati anyag megtekinthető.

1. díjat nyert:

2. díjat nyert: