Tájékoztatás Jubileumi Díszoklevél adományozásáról

2017. október 2. hétfő

Tájékoztatás Jubileumi Díszoklevél adományozásáról

A Műegyetemen hagyomány, hogy az 50-60-65-70-75 évvel ezelőtt végzett hallgatók jubileumi arany-, gyémánt-, vas-, rubin-és platina diplomát igényelhetnek (vagyis kérelmezni kell) az adott kar dékánjától.

2018-ban azon kollégák kérhetik Díszoklevél kiállítását, akik 50 éve – 1968-ban, vagy 60 éve – 1958-ban, vagy 65 éve – 1953-ban, vagy 70 éve – 1948-ban, vagy 75 éve – 1943-ban kaptak mérnöki oklevelet a Karon ill., a BME jogelőd intézményeiben.

A VBK dékáni hivatala 2018. március 16-ig várja a jubileumi díszoklevél iránti igényeket volt hallgatóinktól. Az  igények  benyújtása elkezdhető.

A Jubileumi díszoklevél igényléséhez az alábbi dokumentumok szükségesek:

• Az eredeti vegyészmérnöki oklevél fénymásolata

• Rövid szakmai önéletrajz. Az életrajz hossza ne haladja meg az 1900 leütést/karaktert (szóközökkel együtt, kb 25-30 sor), mintaként      megtekinthetőek a korábbi évek kiadványai a kari honlapon (http://www.ch.bme.hu/page/274)

• Jelentkezési lap

A dokumentumok 2018. március 16-ig beküldhetőek elektronikusan, e-mail cím:  domotorszilvia@mail.bme.hu

Az oklevelek ünnepélyes átadására 2018. május 22.-én kedden 11 órakor kerül sor az Aulában (1111 Budapest Műegyetem rkp. 3.).

Az ünnepségre gépkocsival érkezők számára parkolóhelyet nem tudunk biztosítani, viszont az Egyetem előtt térítésmentes, illetve a környező utcákban térítéses parkolóhelyek találhatóak.

Az ünnepség előtt két héttel a megadott lakcímre értesítőt küldünk ki.

E-mail cím:    vegyeszd@mail.bme.hu vagy
                     domotorszilvia@mail.bme.hu

A jubileumi diplomák adományozásával kapcsolatban Dömötör-Bakos Szilviát és Fedeles Éva Viktóriát kereshetik a 463-3571 telefonszámon, vagy a domotorszilvia@mail.bme.hu e-mail címen.

Aktuális híreink