BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

TDK 2014 Eredmények

 

 Dicséretben részesültek:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Barta Enikő

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Fekete Jenő egyetemi tanár

2

Marsi Zsófia

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Fekete Jenő egyetemi tanár

3.

Merkei Viktória

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Balogh György Tibor osztályvezető, címzetes egyetemi docens

Dr. Nagy József egyetemi docens

4

Kalocsai Réka

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Gergely Szilveszter egyetemi docens

Dr. Salgó András tanszékvezető egyetemi tanár

5

Kovács Attila

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Hórvölgyi Zoltán egyetemi tanár

6.

Józó Muriel

Anyagtudomány és Polimer Kémia szekció

Dr. Nagyné Dr. László Krisztina egyetemi tanár

7.

Major Dániel

Anyagtudomány és Polimer Kémia szekció

Dr. Gali Ádám egyetemi docens

8.

Bodák Brigitta

Anyagtudomány és Polimer Kémia szekció

Dr. Nagy Zsombor Kristóf egyetemi tanársegéd

9.

Szedmák Péter

Anyagtudomány és Polimer Kémia szekció

Dr. Marosi György egyetemi tanár

10.

Tuboly Virág

Anyagtudomány és Polimer Kémia szekció

Dr. Imre Balázs egyetemi adjunktus

11.

Vida Lilla

Biokémia

szekció

Dr. Poppe László egyetemi tanár

Dr. Vértessy G. Beáta egyetemi tanár

12.

Nagy Zsófia

Biokémia

szekció

Horváth Anna PhD. hallgató

Dr. Sveiczer Ákos egyetemi docens

13.

Hajdú Fanni

Biokémia

szekció

Dr. Vértessy G. Beáta egyetemi tanár

14.

Nagy Judit

Biokémia

szekció

Dr. Tömösközi Sándor egyetemi docens

15.

Gurbi Bianka, Félegyházi Fruzsina

Biokémia

szekció

Dr. Brauswetter Diána Ph.D. hallgató

16.

Birtalan Csilla

Biokémia

szekció

Dr. Tömösközi Sándor egyetemi docens

17.

Horváth Renáta

Biotechnológia

szekció

Dr. Csiszár Emília egyetemi docens

18.

Krisán Ágnes Olga

Biotechnológia

szekció

Dr. Karcagi Veronika osztályvezető   

Dr. Szarka András egyetemi docens

19.

Illés Boglárka

Biotechnológia

szekció

Dr. Barta Zsolt egyetemi adjunktus

20.

Farkas Éva

Biotechnológia

szekció

Dr. Feigl Viktóra egyetemi tanársegéd

Dr. Molnár Mónika egyetemi adjunktus

21.

Pusztai Éva

Biotechnológia

szekció

Dr. Vágó Emese Katalin egyetemi adjunktus

22.

Babos Kitti

Biotechnológia

szekció

Vácz Gabriella tudományos segédmunkatárs

23.

Kordé Máté

Kémiai Technológia

szekció

Dr. Mizsey Péter tanszékvezető egyetemi tanár

24.

Fridrich Bálint

Kémiai Technológia

szekció

Dr. Mika László Tamás egyetemi docens

25.

Henyecz Réka

Kémiai Technológia szekció

Dr. Keglevich György tanszékvezető egyetemi tanár

26.

Urbanics Anita

Kémiai Technológia szekció

Dr. Keglevich György tanszékvezető egyetemi tanár

27.

Mihály Zsolt

Kémiai Technológia szekció

Dr. Mizsey Péter tanszékvezető egyetemi tanár

28.

Balázs László Bertalan

Kémiai Technológia szekció

Dr. Keglevich György tanszékvezető egyetemi tanár

29.

Kondacs László András

Szerves kémia

Dr. Mucsi Zoltán vezető kutató

Dr. Nyerges Miklós hit to lead igazgató

30.

Juhász Kinga

Szerves kémia

Dr. Keglevich György tanszékvezető egyetemi tanár

31.

Petri László

Szerves kémia

Dr. Huszthy Péter egyetemi tanár

 

III. helyezést értek el:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1.

Papp Soma

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

 Károly Istvánné igazságügyi vegyészszakértő

2.

Mester Dávid

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Kállay Mihály egyetemi docens

3.

Dénes Péter

Anyagtudomány és polimer kémia

Dr. Pukánszky Béla tanszékvezető egyetemi tanár

4.

Szabó Dóra

Anyagtudomány és Polimer Kémia szekció

Dr. Szilágyi András Ferenc egyetemi docens

5.

Gacs Jenő

Anyagtudomány és polimer kémia

Dr. Szilágyi András Ferenc egyetemi docens

5.

Juhász Cintia

Biokémia

szekció

Dr. Monostory Katalin csoportvezető

6.

Dinnyés Andrea

Biokémia szekció

Dr. Silhavy Dániel tudományos főmunkatárs

7.

Csepregi Anna

Biokémia szekció

Dr. Hrabovszky Erik

Skrapits Katalin tudományos segédmunkatárs

8.

Molnár Zsófia Klára

Biotechnológia szekció

Dr. Tardy Gábor Márk egyetemi adjunktus

9.

Csuka Pál

Biotechnológia szekció

Boros Zoltán tudományos segédmunkatárs

Dr. Erdélyi Balázs ügyvezető igazgató

10.

Fődi Balázs

Kémiai Technológia

Dr. Fogassy Elemér professzor emeritusz

11.

Szakál Péter Miklós

Kémiai Technológia

Dr. Mika László Tamás egyetemi docens

12.

Nagy Sándor

Szerves kémia

Dr. Kalaus György professzor emeritusz

13.

Gyűjtő Imre

Szerves kémia

Dr. Nagy József egyetemi docens

Kókai Eszter PhD. hallgató

 


II. helyezést értek el:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1.

Szakács Zoltán

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Kubinyi Miklós egyetemi tanár

2.

Dabóczi Mátyás

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Hórvölgyi Zoltán egyetemi tanár

3.

Illés Emese

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Boros Zoltán tudományos segédmunkatárs

Dr. Poppe László egyetemi tanár

4.

Domokos András

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Balogh György Tibor osztályvezető, címzetes egyetemi docens

Dr. Riethmüller Eszter kutató-fejlesztő

5.

Romhányi Vivien

Anyagtudomány és Polimer kémia

Dr. Pukánszky Béla tanszékvezető egyetemi tanár

6.

Kárpáti Levente

Anyagtudomány és Polimer kémia

Dr. Pukánszky Béla tanszékvezető egyetemi tanár

Hári József egyetemi tanársegéd

7.

Kovács Teodóra

Anyagtudomány és Polimer kémia

Dr. Szilágyi Imre Miklós tudományos munkatárs

Dr. Lukács István tudományos munkatárs

8.

Lovász Krisztina

Biokémia

szekció

Dr. Sveiczer Ákos egyetemi docens

9.

Czobor Ádám, Hajdinák Péter

Biokémia

szekció

Dr. Szarka András egyetemi docens

10.

Szabó Adél

Biokémia

szekció

Dr. Ovádi Judit professor emeritus Dr. Oláh Judit tudományos főmunkatárs

11.

Varga Zsófia

Biotechnógia

szekció

Dr. Székely Edit egyetemi docens

12.

Csernyánszky Vera

Biotechnógia

szekció

Dr. Molnár Mónika egyetemi adjunktus

13.

Dávid Barnabás

Biotechnógia

szekció

Dr. Balogh György Tibor osztályvezető, címzetes egyetemi docens

14.

Molnár Dóra

Biotechnógia

szekció

Zalai Dénes kutató-fejlesztő

15.

Drávavölgyi Gábor

Kémia technológia

Dr. Marosi György egyetemi tanár

16.

Nagy Dávid Illés

Kémia technológia

Dr. Keglevich György tanszékvezető egyetemi tanár

Dr. Grün Alajos egyetemi docens

17.

Kőrösi Márton

Kémia technológia

Dr. Székely Edit

18.

Bata Henrik

 

Kémia technológia

Dr. Csontos István egyetemi adjunktus

19.

Keglevich András

Szerves kémia

Dr. Hazai László egyetemi magántanár

20.

Rojik Eszter

Szerves kémia

Dr. Huszthy Péter egyetemi tanár

Dr. Kupai József MTA posztdoktor

 

I. helyezést értek el:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Nagy Brigitta

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Marosi György egyetemi tanár

2

Sári Gréta

Anyagtudomány és Polimer kémia

Dr. Szilágyi András Ferenc egyetemi docens

3

Vadas Dániel

Anyagtudomány és Polimer kémia

Dr. Marosi György egyetemi tanár

4

Kőhegyi Bianka

Biokémia

 

Dr. Vértessy G. Beáta egyetemi tanár

5

Szabó Éva

Biotechnológia szekció

Dr. Gergely Szilveszter egyetemi docens

7

Baranyi Bernadett

Kémia technológia

Dr. Marosi György egyetemi tanár

8

Kovács Dániel

Szerves kémia

Dr. Molnár-Tóth Judit kutató

Dr. Mucsi Zoltán vezető kutató

 

Kiemelt I. helyezettek

 

A Pungor Ernő különdíját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Simon László Ferenc

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr. Gyurcsányi E. Róbert egyetemi docens

 

A Vegyészmérnöki és Biomérnöki kar Dékáni különdíját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Kató Zoltán

Kémia technológia

 

Dr. Benkő Tamás egyetemi adjunktus

 

A Varga József Alapítvány különdíját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Südy Ágnes

Biotechnológia

Dr. Gócza Elen tudományos tanácsadó, csoportvezető

 

EGIS Gyógyszergyár Zrt. különdíját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Tihanyi Gergely

Biokémia

Dr. Vértessy G. Beáta egyetemi tanár

 

A Richter Gedeon Nyrt. különdíját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Örkényi Róbert

Szerves Kémia

Dr. Éles János laborvezető

 

A SANOFI Chinoin Zrt. különdíjat kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Dobrotka Paula

Biokémia

Dr. Vértessy G. Beáta egyetemi tanár

 

A Bay Zoltán Nonprofit Kft. TDK különdíjat kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Nagy Flóra

Biotechnológia

Dr. Poppe László egyetemi tanár

Dr. Weiser Diána PhD hallgató

 

A Pro Progressio különdíját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Kalmár Szabolcs

Anyagtudomány és Polimer kémia

Dr. Renner Károly tudományos munkatárs

 

Novofer alapítvány Gábor Dénes TDK díját kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Borbás Enikő

Kémiai Technológia

 

Dr. Nagy Zsombor Kristóf egyetemi tanársegéd

Dr. Marosi György egyetemi tanár

Dr. Balogh György Tibor osztályvezető, címzetes egyetemi docens

 

A Rektori különdíjat kapta:

 

Név

Szekció

Témavezető(k)

1

Fábián Balázs

Analitikai, elméleti és fizikai kémia szekció

Dr.Jedlovszky Pál tudományos tanácsadó

Dr. Szőri Milán főiskolai docens