A NEMZETI ÜNNEP ALKALMÁBÓL ÁLLAMI KITÜNTETÉSBEN RÉSZESÜLT DR. NAGY JÓZSEF

2022. augusztus 22. hétfő

A NEMZETI ÜNNEP ALKALMÁBÓL ÁLLAMI KITÜNTETÉSBEN RÉSZESÜLT DR. NAGY JÓZSEF

Nagy József vegyészmérnök, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karának volt dékánja, valamint Szerves Kémia és Technológia Tanszékének egyetemi docense, négy évtizedes, kiemelkedően eredményes kutatói-oktatói pályája, valamint jelentős oktatás- és kutatásszervezői, illetve szakmai közéleti tevékenysége elismeréseként.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Gratulálunk és további sok sikert kívánunk.