Horizont Európa Klaszter 6 workshop a BME-n

2023. december 7. csütörtök

Horizont Európa Klaszter 6 workshop a BME-n

Várjuk szeretettel az érdeklődőket a 2023.12.13-án (szerdán) 11:00-től a BME F. épület Schay-teremben (1. lépcsőház, 1. emelet) megrendezendő workshopra, ahol a

Horizont Európa Klaszter 6 „Élelmiszer, biomassza alapú gazdaság, természeti erőforrások, mezőgazdaság és környezet”

témájú felhívásokat tekintjük át.

Az esemény célja egyrészt a NKFIH támogatásával megismerni a BME számára releváns kiírásokat és egyetemi szintű, karok közötti együttműködési lehetőségeket áttekinteni és az együtt gondolkozást elindítani, pl. digitális átállás, mesterséges intelligencia, társadalomtudományok témakörökben a klaszter 6-os témakörökhöz csatlakozva.

Tervezett program:

11:00-11:30 Szemere Dorottya, NKFIH: előadás a klaszter 6-os felhívásoktól
11:30-11:45 Kérdések és válaszok
11:45-12:45 Workshop, beszélgetés, kompetenciák azonosítása, projekt tervezés klaszter 6 témában, a workshop vezetője: Bózsik András Pál, FIEK

Kérjük, az eseményre regisztrálni 2023.12.11-ig itt:

Az esemény szervezői:

BME VBK Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék