MIÉRT VÁLASZD A MŰEGYETEMET ELSŐ HELYEN?

2024. január 22. hétfő

MIÉRT VÁLASZD A MŰEGYETEMET ELSŐ HELYEN?

A nagysikerű BME Nyílt Nap és az Educatio Szakkiállítás után egy újabb alkalom kínálkozik azok számára, akik többet szeretnének megtudni a Műegyetemről és kérdésük van a BME képzéseivel és közösségével kapcsolatban. A kerekasztal-beszélgetés személyesen és a BME Facebook oldalán, élő közvetítésben is követhető. Rengeteg hasznos és érdekes információ hangzik majd el a megújult felvételi eljárásról és a Műegyetemről elérhető nemzetközi, valamint karrierkezdési lehetőségekről a BME rektorhelyettese, oktatói, illetve egy jelenlegi és egy ismert alumnusz hallgatója szemszögéből.

Miért válaszd a Műegyetemet első helyen? - kerekasztal beszélgetés

időpont: 2024. január 30. 17.00 óra

helyszín: BME K épület, Pécsi Eszter terem

(1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3., 1 emelet 95-ös terem)

regisztráció személyes részvétel esetén: https://regisztracio.bme.hu/miert-valaszd-elso-helyen-a-muegyetemet-20240130

Az esemény az online térben, a Műegyetem Facebook oldalán, élő adásban követhető lesz.

A kerekasztal beszélgetés résztvevői:

Dr. Bihari Péter, oktatási rektorhelyettes, egyetemi docens, BME Gépészmérnöki Kar

Szalmáné Dr. Csete Mária, nemzetközi dékánhelyettes, BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

Dr. Nagy Balázs, egyetemi docens, BME Építőmérnöki Kar

Balog Eszter, a BME Villamosmérnöki és Informatikai Kar hallgatója, a BME Motorsport csapatkapitánya

Kapu Tibor, a BME GPK volt hallgatója, a HUNOR Magyar Űrhajós Program űrhajósjelöltje

moderátor: Kovács Stefan, adjunktus, BME Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar

A beszélgetésig javasoljuk böngészésre a felvi.bme.hu oldalt, ahol a BME pontkalkulátorával egyszerűen kiszámolhatók a 2024-es felvételi szabályok szerinti pontszámok, a szakkereső pedig a megfelelő műegyetemi szak megtalálásában nyújt hasznos segítséget!