Megjelent a Sumitomo hallgatói ösztöndíj pályázat

2015. szeptember 8. kedd

Megjelent a Sumitomo hallgatói ösztöndíj pályázat

A Pro Progressio Alapítvány a Sumitomo Chemical Co.Ltd. támogatásával pályázatot hirdet ösztöndíj elnyerésére a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Karának hallgatói részére, mely a tehetséges, jó tanuló, de szerényebb anyagi körülmények között élő hallgatók támogatására szolgál.

Az ösztöndíj 2015. októberétől 10 hónapra szól, összege havi 45.000,- Ft/fő, összesen 6 fő részére ítélhető oda, MSc nappali tagozatos hallgatók és nappali tagozatos doktorandusz hallgatók nyerhetik el.

Pályázati feltételek:

MSc hallgató esetében:

• kiemelkedő tanulmányi eredmény
  • diákköri kutatómunka bemutatott TDK dolgozattalDoktorandusz hallgató esetében:

Doktorandusz hallgató esetében:

• kiemelkedő tanulmányi eredmény
  • önálló, eredményes, színvonalas publikációkat felmutató kutatómunka

A pályázat tartalmazza:

• szakmai önéletrajzot
  • tanulmányi eredmények igazolását
  • az eddig folytatott TDK/PhD kutatómunkát és annak eredményeit, a megszületett közleményeket, s azok scientometriai adatait továbbá gyakorlati hasznosságát az alkalmazott kutatások területén.
  • A pályázó illetve családja jövedelmi helyzetét érdemben jellemző adatokat
  • A pályázat elbírálásánál a BME VBK szakmai munkáját elősegítő tevékenységet figyelembe vesszük.

A pályázat leadási határideje: 2015. október 15.

A pályázatot a Pro Progressio Alapítvány irodájába kell benyújtani a

BME V1 ép. C szárny, Galéria, 3. szoba, Tel: 463-2600, illetve elektronikusan a ppai@mail.bme.hu címre.

Honlaphttp://proprogressio.hu/sumitomo-hallgatoi-osztondij-palyazat-2015-10-15/