Megjelent a Pungor Ernő doktorjelölti ösztöndíj pályázati felhívása

2015. november 16. hétfő

Megjelent a Pungor Ernő doktorjelölti ösztöndíj pályázati felhívása

Kedves Doktoránsok!

A BME VBK az Oláh György Doktori Iskola doktori képzése során kiemelkedő eredményeket felmutató PhD hallgatók részére doktorjelölti állást hirdet meg, az állások pályázat útján tölthetők be.

A doktorjelöltet az őszi félévben 2016. február 1. - 2016. augusztus 31. 5 hónapos időszakra „tudományos segédmunkatársként” az érvényes bértáblának megfelelő bérezéssel a kar dékánja veszi fel. A doktorjelölt ilyen minőségben legfeljebb két félévre (összesen maximum 12 hónap időtartamra) kaphat alkalmazást.

Aktuális pályázat:

A 2016. február 1. - 2016. augusztus 31. időszakra szóló pályázatok beadási határideje: 2015. november 30.

A pályázással kapcsolatos további információk a http://www.vbk.bme.hu/oktatas/doktori_kepzes/olah-gyorgy-doktori-iskola/doktorjelolti-osztondij/ linken tekinthetőek meg.