Virtual Winterschool on Computational Chemistry

2016. február 1. hétfő

Virtual Winterschool on Computational Chemistry

2016. február 3-9 között második alkalommal szervezzük meg a "Virtual Winterschool on Computational Chemistry" online téli iskolát. Előadóink, többek között John Perdew és Paul Ayers fiatal kutatók (főként PhD és posztdok kutatók) számára hasznos háttér információkról fognak beszélni. Az előadások online, élvő virtuális konferencia formátumban kerülnek megrendezésre, ahol a résztvevők akár kérdéseket is feltehetnek az előadóknak.

A konferenciára várjuk a résztvevők poszter előadásait "Single Figure Presentation" formátumban (erről a téli iskola honlapján többet is megtudhatnak). A poszterek díjazására a Wiley 3 db 200 USA dollár értékű könyvutalványt ajánlott fel. A poszter díjak közül egy a résztvevők szavazatai alapján lesz kiosztva.

A konferencián való részvétel ingyenes de regisztrációhoz kötött, amelyet a http://winterschool.cc/ honlapon tehetnek meg, ahol további információk is elérhetőek a téli iskolával kapcsolatban.