A BME és az ipar együttműködése konferencia meghívó

2016. november 10. csütörtök

A BME és az ipar együttműködése konferencia meghívó

Nagy tisztelettel hívjuk és várjuk a

Műegyetemi megoldások

A BME és az ipar együttműködése – intelligens technológiák

című rendezvényünkre, melyet 2016. november 22-én (kedd) 14.30 órai kezdettel tartunk a BME Lágymányosi IQ campusán. (1117 Budapest, Magyar tudósok krt. 2. Q épület 2.em., Simonyi terem)

A Műegyetemi megoldások mottó jegyében szervezett konferencia előadásai és a kapcsolódó panelbeszélgetés keretében szeretnénk bemutatni azt a digitális ökoszisztémát, mely az információs és kommunikációs technológiák segítségével, válaszolva az ipar által megfogalmazott igényekre, hozzájárul a különböző szakterületek versenyképességének növeléséhez.

Köszöntő:

• KOLLÁR LÁSZLÓ - tudományos és innovációs rektorhelyettes

Előadások

• IKT megoldások az ipar szolgálatában – CHARAF HASSAN egy. tanár
  • Integrált flow technológia – innovatív gyógyszerek – MAROSI GYÖRGY egy. tanár
  • A BME a hazai energetikában – fenntartható energetika – GRÓF GYULA egy. docens
  • Katasztrófa-megelőzési fejlesztési irányok a Műegyetemen – DUNAI LÁSZLÓ egy. tanár

Panelbeszélgetés

• GREINER ISTVÁN - kutatási igazgató, Richter Gedeon Nyrt.
  • TÓTH FERENC - országos polgári védelmi főfelügyelő , Belügyminisztérium Országos Katasztrófavédelmi Fôigazgatóság
  • ZAGYVA BÉLA - ügyvezető igazgató, Nokia Solutions and Networks Kft.
  • ZEITLER BALÁZS - projektmenedzser, Siemens Zrt.

Zárszó:

• JÓZSA JÁNOS - rektor

Fogadás:

• BARTA-EKE GYULA - kancellár

Kérjük, h. részvételét a
http://www.bme.hu/megoldasok címen jelezni szíveskedjék.

Regisztráció                Program