Visegrádi Ösztöndíjak

2017. január 4. szerda

Visegrádi Ösztöndíjak

Engedje meg, hogy az alábbiakban tájékoztassam a Visegrádi Ösztöndíjak (Visegrad Scholarship Program – VSP) magiszteri, doktorandusz és más posztgraduális képzésekre 2017. január 31-i határidővel kiírt (posztmagiszteri tanulmányi, vagy kutatási projektek) aktuális felhívásáról.

A 2300 euró/szemeszter mértékű ösztöndíjat a V4 országok (Cseh Köztársaság, Magyarország, Lengyel Köztársaság, Szlovák köztársaság) diákjai egy, esetleg két szemeszter idejére (5, ill. 10 hónap) nyerhetik el más visegrádi országokban, a Nyugat Balkán térsége államaiban (Albánia, Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Macedónia, Szerbia és Koszovó), valamint az EU Keleti Partnerség országaiban (Belorusz, Moldávia, Ukrajna, Örményország, Grúzia, Azerbajdzsán) folytatandó tanulmányok/kutatás céljából.

A VSP-vel kapcsolatos összes információ a honlapunkon fellelhető: