Bioinformatika érthetően az áprilisi Kutatói Szalonon

2017. március 24. péntek

A Semmelweis Kutatói Szalon 2017. április 4-én, kedden 17.00 órakor tartja következő ülését a Semmelweis Szalonban (cím: 1085 Budapest, Üllői út 26.).

A program a bioinformatika kérdésköreit öleli fel egy bevezető szintű, közvetlen és átfogó rálátásból, az informatikával nem foglalkozó érdeklődők számára is érthető módon.

Program:

1. 1.      "Mire is jó a bioinformatika?"

Dr. Albert István, Professor of Bioinformatics

Department of Biochemistry and Molecular Biology, Pennsylvania State University

1. 2.      „Mire nem jó a bioinformatika?”

Antal Péter, egyetemi docens

Méréstechnika és Információs Rendszerek Tanszék, Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Dr. Petschner Péter, egyetemi tanársegéd

Gyógyszerhatástani Intézet, Semmelweis Egyetem

Házigazda:

Dr. Csermely Péter

egyetemi tanár, az MTA levelező tagja

Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, Semmelweis Egyetem

Kérjük részvételi szándékát legyen kedves a tudomanyos.rektorhelyettes@semmelweis-univ.hu email címen jelezni.

Meghívó innen letölthető