BME VBK „TDK” hallgatói ösztöndíj pályázat

BME VBK „TDK” hallgatói ösztöndíj pályázat

Varga József Alapítvány BME VBK „TDK” hallgatói ösztöndíj pályázat

Azonosító: 2017/008.

A Varga József Alapítvány pályázatot hirdet BME VBK „TDK” hallgatói ösztöndíj elnyerésére.

1. Pályázatot nyújthat be a BME VBK B.Sc. vagy M.Sc. képzésének aktív hallgatója, aki kutatómunkájából készült dolgozatával részt vett a VBK 2017 évi TDK Konferenciáján.

2. A támogatás feltétele, hogy a Tudományos Diákköri Konferencián a hallgató kiemelt első díjat ért el.

3. Az ösztöndíj 1 hónapra, 2017. december 1. – 2017. december 31. közötti időszakra szól.

4. Az ösztöndíj összege: 50.000,- Ft/hó.

5. Az ösztöndíj két fő részére adható.

6. A pályázathoz csatolni kell:

a. Szakmai önéletrajz

b. Publikációs lista

c. Az eddig folytatott kutatómunka rövid leírása.

d. A TDK dolgozat összefoglalója.

e. A kari TDK Bizottság elnökének javaslata.

7. A pályázat beadásának határideje: 2017. november 30.

A pályázatokat nyomtatott formában a Varga József Alapítvány irodájában kell leadni: 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3. K épület I. emelet 22. VBK Dékáni Hivatal, Telefon: 463-3571, e-mail: vargaj.alapitvany@mail.bme.hu

A pályázatok szakmai értékelése alapján az ösztöndíjat az Alapítvány kuratóriuma ítéli meg, a döntésről a pályázók írásban értesítést kapnak.

Budapest, 2017. november 20.

Dr. Nagy József

a kuratórium elnöke