Demonstrátori pályázatok

2018. február 2. péntek

Demonstrátori pályázat kiírása

a Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar hallgatóinak!

A 2017/2018/2 félév oktatási feladatainak segítésére demonstrátori pályázatot írunk ki. A demonstrátorral három hónapra (2018. március 01. – május 31.) heti 3 órás munkaviszonyra havi 14.300 Ft értékű hallgatói munkaszerződést kötünk. A demonstrátor oktatási feladatait a tanszékvezető határozza meg.

Az alábbi táblázat szerinti 18 demonstrátori állásnak az anyagi terheit a Kar a kari Hallgatói Képviselettel közösen vállalja.

Tanszék

Tárgy

létszám

Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék

Biokémai labor

Bioreaktorok labor és Ipari Mikrobiológia labor

2 fő

1-1 fő

Fizikai Kémia és Anyagtudományi
Tanszék

Anyagtudomány: hagyományos szerk. anyagok és polimerek vagy

Fizikai kémia labor

1 fő

Kémiai és Környezeti Folyamatmérnöki Tanszék

Vegyipari műveletek és/vagy Folyamatirányítás

4 fő

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Általános kémia labor

6 fő

Szerves Kémia és Technológia Tanszék

Szerves szintetikus labor

Szerves vegyipari technológiák labor

2 fő

1 fő

A tanszékek saját költségre további demonstrátorokat alkalmazhatnak három hónapos időtartamra. Az őszi félévre újabb pályázatot hirdetünk.

Kérem, hogy pályázataikat az érintett tanszék vezetőjének adják le véleményezésre
2018. február 09-ig. A pályázat tartalmazza a tanulmányi eredményt, a tervezett oktatási munkát és a témavezetői vagy tárgyfelelősi ajánlást.

A Tanszékek által elfogadott pályázókat a Dékáni Hivatal értesíti a döntésről.

A pályázónak BSc diplomával kell rendelkeznie, vagy ha BSc hallgató, legalább annyiszor huszonöt teljesített kredittel rendelkezzen, ahány lezárt aktív féléve van és halmozott súlyozott tanulmányi átlageredménye haladja meg a 3,50 értéket.

Budapest, 2018. február 02.

Köszönettel és üdvözlettel,

Dr. Székely Edit