Környezetmérnöki Diplomadíj pályázat

2018. június 25. hétfő

Környezetmérnöki Diplomadíj pályázat

A Magyar Mérnöki Kamara Környezetvédelmi Tagozata az elmúlt évekhez hasonlóan ebben az esztendőben is pályázatot ír ki a környezetmérnöki diplomát adó egyetemek legjobb tanulmányi eredményt és egyidejűleg legszínvonalasabb diplomamunkákat készítő környezetmérnök hallgatói részére.

Pályázni ebben az évben is a januári és a júniusi vizsgaperiódusban megvédett dolgozatokkal lehet, de az oktató intézménynek kell benyújtani a pályázatot a diplomavédés, illetőleg az államvizsga bizottságok támogató javaslatával.

Az intézményenként legjobbnak ítélt max. három hallgató megfelelő pályázatához a szükséges dokumentumokat, diplomamunkát CD-n, kérnénk a kiírásban jelölt 2018. szeptember 7-ei határidőig (beérkezés dátuma) a Magyar Mérnöki Kamara Környezetvédelmi Tagozata (1094 Budapest, Angyal u. 1-3.) részére megküldeni, hogy a szakmai értékelésre ott is megfelelően sor kerülhessen. Eredményhirdetésre a kiírásnak megfelelően kerül sor.

Szíves támogatását, segítségét előre is megköszönve,

Budapest, 2018. június 19.

Tisztelettel: Parragh Dénes elnök

MAGYAR MÉRNÖKI KAMARA