1. BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar Öregdiák Találkozó

2023. április 4. kedd

1. BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar Öregdiák Találkozó

Kedves Kollégánk, Mérnöktársunk, Kedves Öregdiák Barátunk!

A BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar 2023-ban ünnepli alapításának 150. évfordulóját. Ennek tiszteletére a Kar az egész éven átívelő programsorozatot szervez, melynek részletei itt olvashatóak.

Már korábban felvetődött az ötlet és a jubileum ehhez kiváló lehetőséget kínál, hogy megszervezzük az 1. BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar Öregdiák Találkozót. Az esemény rangjához méltó, nagyszabású rendezvényként szerveződik a BME Központi épületében, egyetemi/kari vezetői, dékáni védnökséggel, ünnepi megnyitóval, vacsorával, zenével, szórakozási lehetőségekkel. Előzetes program és részvételi díj befizetésével kapcsolatos információk (befizetési határidő: július 21.!) itt érhetőek el.

A társasági esemény kifejezett célja a ma már generációkat átívelő mérnökdinasztiák és oktatóik találkozásának elősegítése, az emberi és a szakmai kapcsolatok felelevenítése. Nem protokolláris, hanem emberközpontú esemény szervezése a célunk, a találkozások helyszínének és hangulatának biztosításával, hagyomány, alumni megteremtésének esélyével.

Időpont 2023. szeptember 16. szombat.

(A meghívó innen letölthető pdf formátumban)

Információs telefonszám: 06-30-942-8634

Előzetesen jelentkezni a vegyesztalalkozo@gmail.com email címen lehet az alábbi adatokkal

(A kapott adatokat a GDPR szabályok szerint kezeljük):

Név:………………………………..

Telefonszám:…………………....

Diákévek:………………………… (amennyiben a BME-n végzett)

Várunk minden kari oktatót és kutatót sok szeretettel a találkozóra- természetesen a végzés intézményétől függetlenül.

Üdvözlettel a Kar vezetésének képviseletében és a találkozó szervezői nevében:

Tóth Andrea (Richter Gedeon Nyrt.)

Tömösközi Sándor BME VBK Alkalmazott Biotechnológia és Élelmiszertudományi Tanszék

Bujdosó István, Bruttsó, Kurrens Stúdió Kft.