BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar

Munkatársak

Szervetlen és Analitikai Kémia Tanszék

Dr. Nyulászi László

tanszékvezető, egyetemi tanár

E-mail cím: nyulaszi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3281

Dr. Gyurcsányi Ervin Róbert

tanszékvezető helyettes, egyetemi docens

E-mail cím: robertgy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1592

Ahmed Mohamed Rozza

doktoráns

E-mail cím: ahmed.rozza89@azhar.edu.eg

Telefonszám: 463-1286

Bakos László Péter

doktoráns

E-mail cím: laszlobakos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1216

Dr. Balla József

nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: balla.jozsef@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1375

Barabás Júlia

doktoráns

E-mail cím: barabas.julia@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1793

MSc Becskereki Gergely

PhD hallgató

E-mail cím: becske3@gmail.com

Telefonszám: 463-1415

Benedek Zsolt

doktorandusz

E-mail cím: benedek.zsolt@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1286

Dr. Benkő Zoltán

egyetemi docens

E-mail cím: zbenko@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4051

Dr. Bezur László

nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: bezur.laszlo@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1178

Dr. Bihátsi László

nyugdíjas, adjunktus

E-mail cím: bihatsi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2295

Bognár Zsófia

doktoráns

E-mail cím: zsofia.bognar@edu.bme.hu

Telefonszám: 463-1592

Buzsáki Dániel

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: buzsaki.daniel@edu.bme.hu

Telefonszám: 463-2909

Dr. Csonka Gábor

professzor, egyetemi tanár

E-mail cím: csonkagi@gmail.com

Telefonszám: 463-1111/5692

Dékány András György

laboráns

E-mail cím: dekany.andras@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1474

Dr.Szilágyiné Dr.Kertész Júlia

adjunktus

E-mail cím: jkertesz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3174

Dr. Erdőssy Júlia

adjunktus

E-mail cím: erdossy.julia@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1415

Dr. Fekete Csaba

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: csfekete@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1294

Fenyvesi Márta

ügyvivő szakértő

E-mail cím: fenyvesi.marta@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1271

Fernanda Paiva Franguelli

doktoráns

E-mail cím: fernanda_paiva1@hotmail.com

Telefonszám: 463-4141

Dr. Hargittai István

Professor Emeritus

E-mail cím: istvan.hargittai@gmail.com

Telefonszám: 463-4051

Dr. Hargittai Magdolna

kutatóprofesszor

E-mail cím: hargittaim@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3407

Dr. Höfler Lajos

egyetemi docens

E-mail cím: hofler.lajos@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-2273

Höltzl Tibor

posztdoktor

E-mail cím: htibor9@gmail.com

Telefonszám: 463-1793

Dr. Horvai György

Professor Emeritus

E-mail cím: horvai.gyorgy@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1480

Dr. Horváth Viola

egyetemi docens

E-mail cím: horvath.viola@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1596

Hümpfner Evelyn

doktoráns

E-mail cím: h.eve95@gmail.com

Telefonszám: 463-2909

Jágerszki Gyula

tudományos munkatárs

E-mail cím: jagerszki.gyula@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5685

Telefonszám: 463-2273

Jedlovszky Pál

tudományos tanácsadó

E-mail cím: pali@chem.elte.hu

Telefonszám: 463-1415

Jenei Péter

kutató mérnök

E-mail cím: jenei.peter@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Karajz Dániel Attila

doktoráns

E-mail cím: Karda412@gmail.com

Telefonszám: 463-1216

Kardos Zsolt

doktoráns

E-mail cím: zskardos@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Dr. Kelemen Zsolt

adjunktus

E-mail cím: kelemen.zsolt@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-3106

Dr. Keserű György Miklós

egyetemi tanár

E-mail cím: keseru.gyorgy@ttk.mta.hu

Telefonszám: 463-1071

Kiss Balázs

technikus

E-mail cím: kiss.balu97@gmail.com

Telefonszám: 463-1111/5689

Kiss Erzsébet

technikus

E-mail cím: erkiss@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2293

Dr. Koczka Béla

nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: koczka.bela@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1239

Kollárné Dr. Hunek Klára

magántanár, nyugdíjas egyetemi docens

E-mail cím: kollar.hunek.klara@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-3174

Kovács Endre

technikus

E-mail cím: bmendrekovacs@gmail.com

Telefonszám: 463-1474

Dr. Kovács Ilona

egyetemi docens

E-mail cím: kovacs.ilona@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1294

Kovács Norbert

doktorandusz

E-mail cím: kovacs.n@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1598

Kozma József

doktoráns

E-mail cím: kozma.jozsef@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1598

Kurucz Dominika

KSZK KBI , gazdasági ügyintéző

E-mail cím: kurucz.dominika@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-4056

Lara Alexandre Fogaca

doktoráns

E-mail cím: fogaca.lara@gmail.com

Telefonszám: 463-4141

Le Ba Thong

doktoráns

E-mail cím: kenty9x@gmail.com

Telefonszám: 463-1216

Dr. Liptay György

címzetes egyetemi tanár

E-mail cím: liptay.g@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1479

Dr. Madarász János

egyetemi docens

E-mail cím: madarasz@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4047

Makkos Eszter

tudományos segédmunkatárs

E-mail cím: makkos.eszter@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1961

Mariana Menoncin

doktoráns

E-mail cím: marianamenoncin@gmail.com

Telefonszám: 463-1961

Marwa Ahmed

doktoráns

E-mail cím: marwa.ahmed@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1415

Mátyási Judit

kutató mérnök

E-mail cím: matyasij@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1375

Dr. Mestyanek Ödön

nyugdíjas adjunktus

E-mail cím: omestyanek@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1479

Mokrai Réka Eszter

doktoráns

E-mail cím: mokrai.reka@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-2909

Nagyné Kovács Teodóra

doktoráns

E-mail cím: kovacs.teodora@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1216

Nyerges Gyula

doktoráns

E-mail cím: nyerges.gyula@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1375

Dr. Oláh Julianna

egyetemi docens

E-mail cím: olah.julianna@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1286

Dr. Papp Soma

adjunktus

E-mail cím: papp.soma@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-2273

Dr. Pokol György

Professor Emeritus

E-mail cím: pokol@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1593

Dr. Simon András

egyetemi docens

E-mail cím: simon.andras@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-2293

Telefonszám: 463-3411

Simon László Ferenc

tudományos munkatárs

E-mail cím: simon.laszlo.ferenc@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1592

Solymosi Gergely Tamás

doktoráns

E-mail cím: gergely.solymosi@edu.bme.hu

Telefonszám: 463-1598

Supala Eszter

doktoráns

E-mail cím: supalaeszter@edu.bme.hu

Telefonszám: 463-1598

Szamek László

raktáros

E-mail cím: szamek@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1087

Szamek Lászlóné Judit

gazdasági ügyintéző

E-mail cím: j-szamek@tki.aak.bme.hu, j-szamek@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1287

Dr. Szieberth Dénes

egyetemi docens

E-mail cím: denes.szieberth@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1961

Dr. Szilágyi Imre Miklós

egyetemi docens

E-mail cím: szilagyi.imre.miklos@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-4212

Dr. Szőllősy Áron

egyetemi docens

E-mail cím: szollosy@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-2293

Dr. Sztatisz Janisz

nyugdíjas, egyetemi docens

E-mail cím: sztatisz.janisz@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1239

Dr. Tóth Blanka

egyetemi docens

E-mail cím: toth.blanka@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/5683

Dr. Tóth Gábor

magántanár, ny.tudományos tanácsadó

E-mail cím: gabor.toth@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3411

Varga Bozsana

tanszéki mérnök

E-mail cím: varga.boni@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3409

Dr. Veszprémi Tamás

Professor Emeritus

E-mail cím: tveszpremi@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-1793

Vincent Odhiambo

doktoráns

E-mail cím: vincent.odhiambo@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-4141

Dr. Wagner Ödön

egyetemi docens

E-mail cím: wagner@mail.bme.hu

Telefonszám: 463-3106

Zsitvai Mihály

ügyvivő szakértő

E-mail cím: zsitvai.mihaly@vbk.bme.hu

Telefonszám: 463-2573